Dārza projektēšana

Privātmāju dārzu projektēšana
Jaunu un rekonstruējamu dārzu projekti plaknē (virsskatā) un trīs dimensijās (3D) izmantojot grafiskās vizualizācijas programmu. Projektējam gan atsevišķas dārza daļas, gan visu dārzu kopumā.
zvaniet 25577753 vai sūtiet epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un piesakiet vizīti

Sabiedrisko teritoriju labiekārtojuma projektēšana
Dārzs un Vide, SIA nodaļa Ainavu arhitektu birojs veic privātās un publiskās ārtelpas projektēšanu (teritorijas labiekārtojums un apstādījumi).

Projektējam gan no jauna ierīkojamas teritorijas, gan izstrādājam rekonstrukcijas projektus. Projekti tiek izstrādāti skiču un tehniskajā stadijā.

Sabiedrisko un dzīvojamo ēku teritorijām
Skolām, bērnudārziem, atpūtas teritorijām un rotaļu laukumiem
Parkiem un skvēriem
Ielu apstādījumiem

Jumta dārzu projektēšana
Projektējam intensīvā un ekstensīvā tipa zaļos jumtus. Esam izveidojuši labu sadarbību ar vadošo Eiropas jumta dārzu materiālu ražotāju Zinco (Vācija), kas dod iespēju piedāvāt ekonomiskus un pārdomātus jumta dārzu risinājumus. Konsultējoties ar Zinco speciālistiem, varam projektēt visaugstākās sarežģītības jumta dārzus.

3D Vizualizācijas
Izstrādājam trīs dimensiju ēku, apstādījumu un dārzu vizualizācijas. Vizualizācijas tiek iesniegtas .jpg formātā vai .skp formātā (SketchUp)

18 gadu pieredze radot un kopjot skaistākos dārzus
© 2012 - 2022

on-line.lv